Váš účet

E-mailová adresa

Heslo


Kategorie

Košík  

(prázdný)
IndigoNails on Facebook

Indigo Nails Lab - je mladá a dynamická společnost, kterou reprezentuje vynikající kvalita, záruka nejnovějších technologií - 2011 a unikátní přístup, který poskytuje zákazníkům zvláštní pocit díky produktům určeným k jejich práci.
Indigo spolupracuje s nejlepšími specialisty a nehtovými technikami po celém světě, kteří představují velkou podporu při vymýšlení nových řešení, která jsou inovativní v nehtových produktech na trhu.
Akrylové a gelové barvy vytvořené na základě zvláštní žádosti v labolatoři, perfektní jasné barvy, u kterých čas vytvrzení je jen 1 minuta, módní olejíčky na kůžičky s originálními perfémy, výživné krémy které voní několik dlouhých hodin - to je Indigo, které Vám přináší kreativitu a jedinečnou nabídku výrobků.

Super rychlé dodání, skvělý kontakt s každodenními nehty techniků, bez ohledu na to jestli jste nový zákazník nebo Indigo stálý odběratel- to je náš standart. Vynikající servis je stejně důležitý jako excelentní kvalita našich výrobků.
Koneckonců, pokud jsou spokojeny nehtové designérky, Indigo je nejlepším doporučením a pojištěním pro nové klienty.
Díky tomu je Indigo rozeznatelná značka ve více než 22 zemích s mnoha školicími centry v Anglii, Itálii, Portugalsku, Švýcarsku, Polsku, Holandsku, Belgii, Řecku, Francii, Austrálii a České Republice.
Vítejte ve světě Indigo Nails Lab!